Agyagok rugalmasak, nem repednek és nagyon vékony tészta formájában nyújthatók ki. Finom vaníliás ízűek.
Kelma bevonó masszái elsősorban torták bevonására szolgálnak, de modellezésre is alkalmasak (a formázott díszeket hagyja megszáradni hosszabb ideig).
A bevonó masszákat használat előtt először szobahőmérsékleten kb. 22°C-on alaposan kidolgozni – így ideálisan rugalmasak és simák lesznek. Legjobb, ha élelmiszer-fóliák között nyújtjuk ki, liszttel meghintéshez a legmegfelelőbb a speciális lisztes hintés, illetve szükség esetén burgonyakeksz.
A bevonó masszát sok színben kínáljuk, a csomag 1 kg. Az egyes színeket összekeverheti új árnyalatok eléréséhez.
A csomag a következőket tartalmazza: 1 kg
cukor, glükózszirup, teljesen megszilárdult növényi zsír (teljesen megszilárdult napraforgóolaj és napraforgóolaj), víz, stabilizátorok (E422 és E415), emulgeálószer (E473), csomósodásgátló (E551), savanyító (E334), tartósítószer (E202) és aroma.
| Energiaérték kJ | 1688 kj |
| Energiaérték kcal | 403,3 kcal |
| Zsírok | 5,7 g |
| - ebből telített zsírsavak | 3,0 g |
| Szénhidrátok | 87 g |
| - ebből cukrok | 86 g |
| Fehérje | 0 g |
| Szál | 0 g |
| Só | 0,09 g |
Spanyolország
| Színes | mix |
| Kategóriák: | Fondant - 1 kg |
| Gyártó | Kelmy |