Loading...

Dr. Oetker

de-oetker.png

Pizza­tól a pudlingig, torta-keverékektől a sós snackekig a Dr. Oetker több mint 130 éve egyesíti az embereket, hogy megosszák a jó étkezés pillanatait. És ma? A növekvő, Önnek szóló ízletes lehetőségek sorával folyamatosan törekszünk termékeink megújítására és továbbfejlesztésére. Már 1891-ben Dr. August Oetker családi vállalkozást alapított egy Bieleфельdi gyógyszertár megnyitásával. Az első nagy áttörése a sütőporból? Az elkészített sütőpor összetevője, amely a tapasztalatlan cukrászokat is rábírta, hogy minden alkalommal megbízhatóan tökéletes süteményeket készítsenek. Gyorsan követték az újabb in- novációk, például a vaníliacukor, a búzafehérítő, ízesítők, desszert-keverékek és végül – a világhírű fagyasztott pizzánk. Több mint 130 évvel később büszke családi vállalkozás maradtunk, miközben több mint 40 különböző országra nőttünk. Az eltökélt elkötelezettségünk a minőség és a megújulás iránt továbbra is összeköti az embereket és a családokat, hogy élvezzék a finom ételek pillanatait – és egy kis „otthonos ízt”. Ma nálunk marcipánt, élelmiszer-illatanyagokat, különféle lakkokat, cukrász-keverékeket, mindent a sütemények elkészítéséhez, különféle ehető szóróporokat és sok mást talál.


Termékek száma: 64

Dr. Oetker porcukor málnás ízű (100 g) DO0050 torta

Könnyű és gyors máz készítése.

600 Ft
600 Ft / 100g

Raktár > 10 db

Dr. Oetker málna krém (50 g) DO0075 dortis

Tökéletes friss torták, cupcake-ek és kis sütemények, valamint palacsinták és lángosok készítéséhe

550 Ft
1100 Ft / 100g

Raktár > 10 db

Dr. Oetker Krémová náplň čokoládová (80 g) expirace 11/2026

Příprava krémových náplní Dr.Oetker je velmi jednoduchá, rychlá a zaručí Vám perfektní konzistenci

820 Ft
1025 Ft / 100g

Raktár > 10 db

Dr. Oetker Eperfagylaltos tejszínes töltelék (50 g) DO0054 tortához

Lyukos krémes jahodadarabos töltelék gyümölcsös ízzel tele.

740 Ft
1480 Ft / 100g

Raktár > 10 db
Bestseller
Dr. Oetker Fekete kakaó (70 g) DO0101 tortabevonó fondant

Dr. Oetker Fekete kakaó (70 g) DO0101 tortabevonó fondant

Korlátozott karácsonyi kiadás — Dr. Fekete Kakaó

1 520 Ft
2171.4 Ft / 100g

Raktár utolsó 2 darabok

Díszítés oblanchettből, ehető papírból, 4,2 g

Díszítés finom ostyalapból, virág alakú. Csomagolás: 4,2 g.

1 370 Ft
34250 Ft / 100g

Raktár > 10 db

Dr. Oetker Krémes vaníliás töltelék (65 g) DO0070 torta

A krémes töltelékek előkészítése Dr.

860 Ft
1323.1 Ft / 100g

Raktár > 10 db

Dr. Oetker Finesse reszelt citromhéj (2x6 g) DO0073 torta


620 Ft
5166.7 Ft / 100g

Raktár > 10 db
Bestseller
Dr. Oetker Smeta-fix, 3 csomag, 30 g

Dr. Oetker Smeta-fix, 3 csomag, 30 g

Dr. Oetker Smeta-fix, 3 csomag, 30 g.

370 Ft
1233.3 Ft / 100g

Raktár > 10 db

Dr. Oetker sütőpor (12 g) DO0001 dortis

Sütőpor Dr.

150 Ft
1250 Ft / 100g

Raktár > 10 db

Dr. Oetker Dísz mix rózsaszín (50 g) DO0033 tortához

Szeretitek díszíteni a desszerteket, és szeretitek új dolgokat kipróbálni? Nálunk tippe van! Egyedi r

1 570 Ft
3140 Ft / 100g

Raktár > 10 db

Dr. Oetker Porcukor-öntet citromízű (100 g) DO0025 tortabevonó fondant

Egyszerűen és gyorsan elkészíthető máz.

640 Ft
640 Ft / 100g

Raktár > 10 db

Dr. Oetker Vakondtúrás sütemény (435 g) DO0063 torta

Vakondtúrás torta

2 420 Ft
556.3 Ft / 100g

Raktár > 10 db

Dr. Oetker rozsós kovász

Dr. Oetker kovászos/rozskvasz alap. Alkalmas 0,5 kg liszthez.

440 Ft
2933.3 Ft / 100g

Raktár > 10 db

Koszorú keverék, 290 g

Směs na věnečky od Dr. Oetker. Balení 290 g.

1 440 Ft
496.6 Ft / 100g

Raktár > 10 db

Dr. Oetker Crema Tiramisu (63 g) DO0049 torta

Olasz ihlet + mascarpone + mandulás illat. Próbáld ki ezt a különleges újdonságot, amely a legikoniku

800 Ft
1269.8 Ft / 100g

Raktár > 10 db

Dr. Oetker Panna Cotta vaníliás (50 g) DO0051 tortabevonó fondant

Az eredeti receptúra, a kiváló minőségű alapanyagok és a könnyű elkészítés bizonyítják, hogy ez az új

800 Ft
1600 Ft / 100g

Raktár > 10 db

Dr. Oetker 100% tojásfehérje

100%-ban szárított tojásfehérje a Dr. Oetker-től. Csomagolás: 15 g.

960 Ft
6400 Ft / 100g

Raktár > 10 db

Díszítő tubusok, 4 szín, 76 g

Színes díszítőcsövek, 4 db — Csomagolás: 76 g — Dr. Oetker

1 870 Ft
2460.5 Ft / 100g

Raktár utolsó 3 darabok

Dr. Oetker Topping karamellás (200 g) DO0060 torta

Dr. karamell topping.

1 460 Ft
730 Ft / 100g

Raktár > 5 db

Dr. Oetker citromsav (20 g) DO0055 díszítmény

A citromsav elősegíti a zselésedést és fokozza a befőzésnél a gyümölcsök és zöldségek természetes

220 Ft
1100 Ft / 100g

Raktár > 10 db

Dr. Oetker mákkrém, 250 g

Mákos töltelék, Dr. Oetker-től. Csomagolás: 250 g.

900 Ft
360 Ft / 100g

Raktár > 10 db

Élelmiszeripari zselés színezék, rózsaszín, 10 g

Dr. Oetker zselés ételfesték — rózsaszín, 10 gcsomagolás

1 230 Ft
12300 Ft / 100g

Raktár > 10 db

Dr. Oetker vaníliás cukor (8 g) DO0003 torta


220 Ft
2750 Ft / 100g

Raktár > 10 db

Dr. Oetker Holland kakaó (100 g) DO0023 tortabevonó fondant

Holland kakaó Dr.

1 540 Ft
1540 Ft / 100g

Raktár > 10 db

Gél ételfesték, zöld, 10 g

Gél lakkszín Dr. Oetkertől. Zöld. Csomagolás: 10 g.

1 270 Ft
12700 Ft / 100g

Raktár utolsó 3 darabok

Marcipán 150 g

Marcipán (Dr. Oetker) — 40% mandulatartalom

2 190 Ft
1460 Ft / 100g

Raktár > 10 db

Dr. Oetker Red Velvet tortabevonó fondant (385 g) DO0065 díszítés

Világcsoda! A Red Velvet torta, magyarul „vörös bársony”, állítólag New Yorkból, a Waldorf–Astoria sz

2 300 Ft
597.4 Ft / 100g

Raktár > 5 db

Dr. Oetker Aroma vanília (38 ml) DO0076 tortabevonó fondant

Magas minőségű Dr. vaníliaaroma.

830 Ft
2184.2 Ft / 100ml

Raktár utolsó 3 darabok

Dr. Oetker Természetes kakaó (70 g)

Természetes kakaó Dr..

2 250 Ft
2250 Ft / 100g

Raktár > 5 db

Zselés ételfesték, sárga, 10 g

Dr. Oetker zselés ételszínezék — sárga. Csomagolás: 10 g.

1 230 Ft
12300 Ft / 100g

Raktár > 5 db

Élelmiszer-zselészínezék, piros, 10 g

Gélfesték Dr. Oetkertől. Piros. Csomagolás: 10 g.

1 160 Ft
11600 Ft / 100g

Raktár > 5 db

Dr. Oetker Aroma puncs (38 ml) DO0019 tortabevonó fondant

Minőségi, napraforgóolaj alapú folyékony élelmiszer-aroma sütemények és desszertek ízesítéséhez

1 050 Ft
2763.2 Ft / 100ml

Raktár 4 db

Dr. Oetker ezüst/fehér gyöngyök (65 g) DO0077 tortadísz

Kis ezüst és fehér gyöngyök ünnepi dekorációhoz.

1 240 Ft
1907.7 Ft / 100g

Raktár > 5 db

Dr. Oetker Szivárványgolyók (65 g) DO0035 tortára

Színes szivárványgömbök vidám megjelenést kölcsönöznek sütéséhez vagy desszertjeihez.

1 230 Ft
1892.3 Ft / 100g

Raktár > 5 db

Mézeskalács-keverék 540 g

Száraz keverék mézeskalács készítéséhez. Csomagolás: 540 g.

1 350 Ft
250 Ft / 100g

Raktár > 10 db