Loading...

Sárga ételfesték

Élelmiszer-sárga ételfesték tökéletes választás friss, élénk vagy finom pasztell árnyalatok létrehozásához. Használható tortakrémek, fondant, marcipán, mázak, tészták, macaronok, cupcake-ek, kekszek és cukormáz díszítésének színezésére. Az adagolástól függően választhat enyhe vaníliás sárga, citromsárga, napraforgós vagy intenzív aranysárga árnyalatot.

Kínálatunkban a sárga élelmiszerfestékek géles, pasztás, folyékony, por- vagy zsíralapú változatban találhatók. Az egyes típusok koncentrációja és használhatósága eltérő, ezért válasszon a tervezett felhasználásnak — krémhez, torták bevonásához, tésztához, csokoládéhoz vagy kész díszítéshez — megfelelő típust.


Termékek száma: 64

Gélfesték élénksárga 28 g

Ragyogó sárga zselés ételfesték tortabevonók, tészták és krémek élénk színezéséhez. Súly: 28,35 g.

1 280 Ft
4571.4 Ft / 100g

Raktár > 10 db

Zselés színű tubus (Yellow), sárga, 20 g

Sárga zselés ételfesték tubusban a pontos, könnyű adagoláshoz. Ideális tortabevonó, fondant, marcipán

1 140 Ft
5700 Ft / 100g

Raktár > 10 db

Élelmiszer-színezék por (5 g) – kék

Élelmiszeripari porfesték, kék. Csomagolás: 5 g.

560 Ft
11200 Ft / 100g

Raktár 4 db

Élelmiszer-színezék por (5 g) — citromsárga

Összetevők: hordozó (E514), színezék (E102). Tiszta színezéktartalom: 6,3 ± 0,5%. Használati útmut

430 Ft
8600 Ft / 100g

Raktár > 10 db

Zselés szín, citromsárga, 28 g, 0271

Citromsárga gélszínezék cukrászati masszák, tészták és krémek színezéséhez. Tömeg: 28,35 g.

1 330 Ft
4750 Ft / 100g

Raktár > 10 db

Gél festék sárga 30 g

Géllakkbarna a tésztafestéshez, krémekhez és bevonó anyagokhoz. 30 g csomagolásban.

1 370 Ft
4566.7 Ft / 100g

Raktár > 10 db

Fraktál zselés szín – Saffron (30 g) 6818 dortis

Koncentrált gélfesték, ideális tortabevonó fondantok, krémek, gélek és tészták színezésére.

2 140 Ft
7133.3 Ft / 100g

Raktár > 10 db

Zsírszínezék 15 g sárga

Zsír- és olajfesték, sárga, 15 g-os csomagolás.

1 990 Ft
13266.7 Ft / 100g

Raktár > 10 db

Élelmiszerpor festék (5 g) tojássárga

Összetevők: vivőanyag (E514), színezékek (E102, E122, E110). Tisztán színező anyag: 7,0 ± 0,5%. Ha

110 Ft
2200 Ft / 100g

Raktár > 10 db

Gélfesték aranysárga 28 g

Aranysárga gélfesték a pohárban.

1 220 Ft
4357.1 Ft / 100g

Raktár > 10 db

Zselés ételfesték, sárga, 10 g

Dr. Oetker zselés ételszínezék — sárga. Csomagolás: 10 g.

1 230 Ft
12300 Ft / 100g

Raktár > 5 db

Zselés szín, sárga, 30 g

Gél lakk, sárga árnyalat. Csomagolás: 30 g.

1 700 Ft
5666.7 Ft / 100g

Raktár > 5 db

Zselés ételfesték, sárga, 30 g — extra színező - K2 - George tortabevonó fondant Kft

Gélfesték sárga, extra színintenzitással. Csomagolás: 30 g.

1 110 Ft
3700 Ft / 100g

Raktár > 5 db

Koncentrált gélfesték RD ProGel® – sárga, 25 g

A Rainbow Dust gél erősen koncentrált színű.

2 140 Ft
8560 Ft / 100g

Raktár > 10 db

Olajfesték 20 ml, nagy koncentrációjú, sárga


3 450 Ft
17250 Ft / 100ml

Raktár > 5 db

Gél szín – élénk sárga – 25 g


2 210 Ft
8840 Ft / 100g

Raktár > 10 db

Gélfesték, élénk sárga, 35 g

Zselés szín – élénk sárga, 35 g, Food Colours

1 640 Ft
4685.7 Ft / 100g

Raktár > 5 db

Olajfesték 100 ml, nagy koncentrációjú, sárga

Olajfesték csokoládéhoz és zsiradékokhoz. Erősen koncentrált sárga szín. 100 ml.

10 650 Ft
10650 Ft / 100ml

Raktár utolsó 1 darabok

Gél festék sárga 28 g

Sárga gélszín a pohárban.

1 120 Ft
4000 Ft / 100g

Raktár 5 db

PME zselés szín – antik arany, 25 g

Vonzó antik arany zselés ételfesték tortabevonó, fondant, mázak, marcipán és egyéb cukrászati term

1 100 Ft
4400 Ft / 100g

Raktár > 10 db

Gél festék (Light Yellow) világos sárga 35 g

Világos sárga gél festék a bevonó és modellező anyagok, krémek és marcipán színezéséhez.

1 650 Ft
4714.3 Ft / 100g

Raktár > 10 db
Akció
Természetes sárga ételszínezék: Yes Superfood Kurkumin (50 g)

Természetes sárga ételszínezék: Yes Superfood Kurkumin (50 g)

Egy csomag 50 g kurkumin szuperélelmiszer-port tartalmaz, amely hozzávetőleg 50 napra elegendő napi a

6 650 Ft
13300 Ft / 100g

Raktár > 5 db

Porporszívó színű napraforgó

Az Edible Art Sunflower porfesték tökéletes választás ehető díszítések és motívumok gyors, egyszer

1 600 Ft
8888.9 Ft / 100g

Raktár utolsó 2 darabok

Zselés ételfesték – citromsárga – 25 g


1 990 Ft
7960 Ft / 100g

Raktár > 5 db

Ehető porfesték Egg Yellow, 7 ml

Ehető porfesték – egg yellow. Csomagolás: 7 ml.

1 350 Ft
1928.6 Ft / 100ml

Raktár 4 db

Természetes ételfesték, sárga, 25 ml

Přírodní potravinářská barva žlutá. Balení 25 ml.

1 400 Ft
5600 Ft / 100ml

Raktár > 5 db

Porkolt színű porított festék 4 g sárga

Porszemszínű por sárga. A torták díszítéséhez vagy modellező anyagokhoz. 4 g csomagolásban.

1 480 Ft
37000 Ft / 100g

Raktár > 5 db

Olejfesték 20 ml, magas koncentrációjú, citromsárga

Csokoládéhoz és zsírokhoz készült, magas koncentrációjú citromolajfesték. Űrtartalom: 20 ml.

3 360 Ft
16800 Ft / 100ml

Raktár utolsó 1 darabok

Zselés szín: canary yellow, 25 g

Canary yellow gélfesték – csomagolás: 25 g.

1 620 Ft
6480 Ft / 100g

Raktár utolsó 2 darabok

Koncentrált szín RD ProGel® – citrom, 25 g

Koncentrált ProGel® ételfesték, citromsárga, 25 g.

2 030 Ft
8120 Ft / 100g

Raktár > 10 db

Oldószínű festék Lemon Juice 10g

Vízre oldható festék LIKÖZNİ JELE ŽHUŰ t más

2 070 Ft
20700 Ft / 100g

Raktár > 5 db
Akció
Porporfesték 5 g natural yellow

Porporfesték 5 g natural yellow

Porporfesték Natural Yellow. Csomagolás: 5 g.

2 670 Ft
53400 Ft / 100g

Raktár > 5 db

Pasztell zselés ételfesték Sugarflair (25 g) Daffodil 3033 tortabevonó, fondant

Bemutatjuk zselés élelmiszer-színezékünket, amely teljesen átformálja a sütésről és díszítésről alkot

1 600 Ft
6400 Ft / 100g

Raktár > 5 db

Ehető porfesték – Lemon Yellow, 7 ml

Ehető porfesték: Lemon Yellow. Kiszerelés: 7 ml.

1 350 Ft
1928.6 Ft / 100ml

Raktár > 5 db

Gélfesték extra yellow 42 g

Gélfesték Yellow Extra. Csomagolás: 42 g.

3 530 Ft
8404.8 Ft / 100g

Raktár 4 db

Melyik sárga ételfestéket válasszam?

Gél- és paszta állagú sárga ételfesték sokoldalú választás cukrászati munkákhoz. Magas koncentrációja miatt kevés is elég, így nem változtatja jelentősen a massza állagát. Különösen ajánlott tortabevonó fondanthoz, modellező fondantokhoz, vajas krémekhez, royal icinghez, mázakhoz vagy tésztákhoz.

Folyékony sárga ételfesték könnyen adagolható és gyorsan elkeverhető — ideális hígabb mázakhoz, tésztákhoz és olyan keverékekhez, ahol a kevés folyadék nem gond.

Por állagú sárga festék nemcsak színezésre, hanem cukordíszek árnyalására is remek. Kiválóan használható virágok, levelek, figurák vagy fondant-részek finom átmeneteihez és természetes megjelenéséhez.

Sárga festék csokoládéhoz

Ha csokoládét, kakaóvajat vagy zsíralapú mázat szeretne színezni, válasszon kifejezetten zsíralapú keverékekhez való festéket. A speciális zsíralapú sárga ételfesték ideális pralinékhoz, csokoládédíszekhez, cake popokhoz vagy színes kakaóvaj készítéséhez.

A vízalapú festékek nem mindig működnek csokoládénál, ezért fontos ellenőrizni a termékhez ajánlott felhasználást.

A pasztell sárgától az élénk citromsárgáig

A sárga árnyalatát könnyen szabályozhatjuk: kevés festék fehér alapban világos vagy pasztell sárgát ad, míg nagyobb pigmentmennyiség intenzív citromsárgát, napraforgósárgát vagy telt sárgát eredményez.

Az alap is számít: a vajas krém enyhén sárgás, ezért élénkebb tónus eléréséhez kevesebb festékre lehet szükség, mint tiszta fehér fondantnál.

Adja hozzá fokozatosan a festéket, és mindig jól dolgozza el — koncentrált cukrászati színek már kis mennyiségben is nagy hatást érnek el.

Hogyan keverjünk további árnyalatokat sárgával?

A sárga ételfesték alapszínként remekül keverhető más színekkel: kékkel zöldes tónusok, pirossal vagy narancssal melegebb, narancsos, sárgabarackos vagy mustársárga árnyalatok érhetők el.

Kis barna adaggal tompább okkersárga vagy aranybarna hozható létre. Sötétebb színeknél mindig apró adagokkal dolgozzon.

Sárga szín tortákra és cukrászdíszekre

A tortákhoz való sárga festék számos témához illik: napraforgós, méhecskés, citromos, trópusi, napsütéses vagy vidám gyerekdizájnokhoz.

Remek választás húsvéti desszertekhez, tavaszi cupcake-ekhez, macaronokhoz, fánkokhoz, mázakhoz vagy díszített kekszekhez is. Az élénk sárga karakteres dekorációknál, a pasztell árnyalatok pedig elegánsabb, minimalista díszítéseknél működnek legjobban.

A sárga jól párosítható fehérrel, zölddel, narancssárgával, kékkel és rózsaszínnel — több árnyalat együtt színes átmeneteket, virágmotívumokat vagy modern, feltűnő díszeket eredményez.

Konkrét sárga ételfesték kiválasztásakor mindig ellenőrizze a gyártó ajánlását, mert a termékek koncentrációban, összetételben és technikai alkalmasságban eltérhetnek.

A kiemelt termékeket az eladások és a raktárkészlet alapján rendezzük, majd véletlenszerűen hozzáadjuk a kedvezményes és az új termékeket.