Loading...

Kovandovi

babeta.jpg

A Babeta vagy Kovandovi márka alatt a Kovandovi s.r.o. társaság rejtőzik, amely élelmiszeripari termékeket gyárt és forgalmaz otthoni és professzionális sütéshez, a Babeta márkanév alatt bemutatva és a Bon Bon márkanév alatt a csokoládé és marcipán gyártását és értékesítését. A Kovandovi márka nagyon kiváló és eredeti termékeket hoz a piacra. A legtöbb termék kézzel készül, és leggyakrabban a középkori receptekből merít ihletet.


Termékek száma: 36

Igazi marcipán 100 g színes

Igazi marcipán, 100 g, színes

tól 750 Ft
750 Ft / 100g

Nincs raktáron

Marcipános gyurma 90 g 1:4

Mandulás marcipángyurma 90 g 1:4 Kovandovi — színes, ehető, formázható massza mandulatartalommal,

1 630 Ft
1811.1 Ft / 100g

Raktár > 10 db

Arany gyöngy, 30 g

Arany díszgyöngyök torták, sütemények, édességek és egyéb cukrászati termékek díszítéséhez, 30 g.

1 120 Ft
3733.3 Ft / 100g

Raktár > 10 db

Cukordíszítő pálcikák, színes, 80 g

A cukordísz színes rudak formájában torták, sütemények és poharak díszítésére alkalmas.

710 Ft
887.5 Ft / 100g

Raktár > 10 db
Bestseller
Griliazs – pirított diódarabkák és cukor, 80 g

Griliazs – pirított diódarabkák és cukor, 80 g

Grilliázs darabok pirított dióval és karamellizált cukorral, gazdag karamellízű ízzel és illattal – 8

1 160 Ft
1450 Ft / 100g

Raktár > 10 db

Bevonó fondant 1 kg

A tortabevonó fondant, amely percek alatt tökéletesen fényes felületet ad profiteroloknak, kosárkákna

1 800 Ft
180 Ft / 100g

Raktár > 10 db

Valódi marcipán, 100 g – fehér, 1:4

Az igazi marcipán puha massza figurák és díszek készítéséhez.

1 450 Ft
1450 Ft / 100g

Raktár > 10 db
Bestseller
Háromszínű kókusz, 90 g

Háromszínű kókusz, 90 g

Finomra reszelt kókusz több élénk színben.

810 Ft
900 Ft / 100g

Raktár > 10 db

Tejcsokoládé-szökőkúthoz, 2 kg

Tejcsokoládé szökőkút. Csomagolás: 2 kg.

17 640 Ft
882 Ft / 100g

Raktár > 10 db

Marcipán eredeti 100 g kakaós 1:4

Prémium 10 g-os marcipán kakaós ízben – tökéletes torták, édességek és sütemények díszítéséhez.

1 500 Ft
1500 Ft / 100g

Raktár > 10 db

Valódi marcipán, 100 g – zöld, 1:4

Valódi marcipán – zöld díszítéshez, nem csak desszertekhez és tortákhoz.

1 520 Ft
1520 Ft / 100g

Raktár > 10 db

Kakaó sütéshez 150 g

Sütőporral kevert kakaó. Nettó tömeg: 150 g. 22% kakaótartalom; kakaóvaj: 22%.

3 000 Ft
2000 Ft / 100g

Raktár > 10 db

Cukormáz hópehelydíszítés, 30 g

A mézeskalácsok és torták díszítése hópehely alakú díszekkel. Díszítse termékeit ízlése szerint, és n

910 Ft
3033.3 Ft / 100g

Raktár > 10 db
Bestseller
Kandírozott gyümölcskeverék, 100 g

Kandírozott gyümölcskeverék, 100 g

Kandírozott gyümölcskeverék, 100 g

950 Ft
950 Ft / 100g

Raktár > 10 db

Díszítő kávababok és 80 g keserű csokoládé

Kávébabból készült csokoládé a díszítéshez cukrászati termékeken.

1 770 Ft
2212.5 Ft / 100g

Raktár > 10 db

Cukormáz-díszítő gyöngyök, színes, 80 g

A cukordísz színes gyöngyszemek formájában tökéletes torták, sütemények és poharak díszítéséhez.

930 Ft
1162.5 Ft / 100g

Raktár > 10 db

Szivárványszínű gyöngyök, 30 g

Duhové perličky Kovandovi

1 130 Ft
3766.7 Ft / 100g

Raktár > 10 db

Valódi marcipán, 100 g – sárga, 1:4

Az igazi marcipán puha massza figurák és díszek készítéséhez.

1 430 Ft
1430 Ft / 100g

Raktár > 10 db

Cukrászélesztő Amonium 30 g

Cukrászélesztő (ammónium), 30 g kiszerelés. Kiváló minőségű élesztő különféle desszertekhez; megbízha

590 Ft
1966.7 Ft / 100g

Raktár > 10 db

Valódi marcipán, 100 g – piros, 1:4

A valódi marcipán puha massza figura- és díszítéskészítéshez.

1 440 Ft
1440 Ft / 100g

Raktár > 10 db

Csokiflakes díszítéshez és sütéshez, 80 g

Csokoládéforgács sütemények díszítéséhez – belső rétegekhez és a tetejére.

790 Ft
987.5 Ft / 100g

Raktár > 10 db

Szárított, fermentált kovász, 30 g

Szárított, fermentált kovásztorta bevonásához

910 Ft
3033.3 Ft / 100g

Raktár > 10 db

Étcsokoládé szökőkútba, 58%, 2 kg

58%-os étcsokoládé szökőkúthoz, Kovandovi. Csomagolás: 2 kg.

17 610 Ft
880.5 Ft / 100g

Raktár > 10 db

Cukormázas díszítő csillagok, 30 g -

Cukormáz dísz „csillagok” — ideális mézeskalácsok, torták és különféle sütemények vagy cukorkák díszí

990 Ft
3300 Ft / 100g

Raktár > 10 db

Fehércsokoládé szökőkúthoz, 2 kg

Fehércsokoládé szökőkúthoz Kovandóvi. Csomagolás: 2 kg.

17 610 Ft
880.5 Ft / 100g

Raktár > 5 db

Csokiflocsok díszítéshez és sütéshez, fehér csokoládé, hőstabil, 80 g

Csokiflockok sütemények díszítéséhez, belső töltelékhez és a felületre egyaránt.

1 490 Ft
1862.5 Ft / 100g

Raktár > 5 db
Akció
Töltőanyag máz csokoládé 200 g

Töltőanyag máz csokoládé 200 g

Takarómassza máz csokoládé – Kovandovi. Csomagolás: 200 g.

1 820 Ft
910 Ft / 100g

Raktár utolsó 3 darabok

Cukrász díszítés fehér cukor 30 g kristálycukor

Díszítés tortákhoz, cukorkákhoz és süteményekhez fehér cukor formájában.

990 Ft
3300 Ft / 100g

Raktár 5 db
Akció
Citromos cukormáz, 200 g

Citromos cukormáz, 200 g

Citromos cukormáz – Kovandovi. Csomagolás: 200 g.

1 820 Ft
910 Ft / 100g

Raktár 4 db
Akció
Epres tortabevonó fondant, 200 g

Epres tortabevonó fondant, 200 g

Epres tortabevonó fondant – Kovandovi. Csomagolás: 200 g.

1 750 Ft
875 Ft / 100g

Raktár > 5 db
Akció
Karamellás cukormáz, 200 g

Karamellás cukormáz, 200 g

Karamellás cukormáz – Kovandovék. Csomagolás: 200 g.

1 820 Ft
910 Ft / 100g

Raktár 5 db
Új
Zöld cukormáz, 150 g

Zöld cukormáz, 150 g

Zöld cukormáz, 150 g — élénk zöld színt kölcsönöz és mutatós, kész felületet biztosít tortáknak, m

1 850 Ft
1233.3 Ft / 100g

Raktár > 5 db
Akció
Cukrász fényes máz fehér csokoládéból, 200 g

Cukrász fényes máz fehér csokoládéból, 200 g

Cukrászdíszítés fehércsokoládéból – Kovandovi. Csomagolás: 200 g.

1 820 Ft
910 Ft / 100g

Raktár utolsó 3 darabok

Ezüst gyöngy, 30 g

Ezüst gyöngyök, 30 g — édességek és poharak díszítéséhez.

1 120 Ft
3733.3 Ft / 100g

Nincs raktáron

Valódi marcipán, 100 g – rózsaszín, 1:4

Valódi marcipán rózsaszínben, figurákhoz és díszítéshez.

1 800 Ft
1800 Ft / 100g

Nincs raktáron

Valódi marcipán, 100 g – kék, 1:4

Az igazi marcipán friss, aromás mandulából készül, amely gazdag ízt ad neki.

1 450 Ft
1450 Ft / 100g

Nincs raktáron