Apari legszebb trendje a sütemény díszítésének az USA-ból, Drip Cake. Nélküle ez a díszítési trend nélkülözhetetlen bármely esküvői torta, születésnapi torta vagy keresztelő torta oldalán csöpögő csodás csokoládé cseppek vagy színes cukorkák nélkül. A csöpögő cseppek a torta szélére, néha rövid, néha hosszú csöpöket képeznek, így minden tortának különleges megjelenést kölcsönöznek. Különleges alkalmakra, mint a születésnapok, esküvők és keresztelések, természetesen elengedhetetlen a csöpögő torták jelenléte. De hogyan érhetjük el a legszebben az lecsöpögő bevonatot a tortán? A válasz nagyon egyszerű: a mi csöpögős tortabevonatunkkal készen áll a használatra. A mi csöpögős bevonatunkból kész alkotásai ragyogó színt fognak adni, amely 41% fehér csokoládéból készül. A töltőtartályt melegítsük fel vízfürdőben, és a csöpögtetett torta bevonata készen áll a díszítésra. A gyönyörű fehér csokoládé illat és a gyönyörű rózsaszín árnyalat minden tortát abszolút szemnek ingere lesz. A mi Drip Cake kék bevonatunkkal süteményeket, kekszeket és cupcakes-okat is rendesebben fel lehet turbózni.
A csomag a következőket tartalmazza: 125 g
41% fehér csokoládé (cukor, kakaóvaj, teljes tejpor, emulgeálószer lecitin), glükózszirup, cukrozott sűrített tej, cukor, nedvesítőszer glicerin, teljes tejpor, víz, módosított keményítő, zselésítőszer karragén, citromsav, színezék patentkék V, tartósítószer kálium-szorbát, só.
| Allergének | glutén, Tej, diófélék, tojás |
| Energiaérték kJ | 1709 kj |
| Energiaérték kcal | 408,4 kcal |
| Zsírok | 15,0 g |
| - ebből telített zsírsavak | 11 g |
| Szénhidrátok | 64 g |
| - ebből cukrok | 47 g |
| Fehérje | 4,5 g |
| Szál | 0 g |
| Só | 0,1 g |
Németország
| Színes | Kék |
| Kategóriák: | Tortamázok - Fondant, Dip és Drip |
| Gyártó | RUF |
| EAN | 4002809025693 |
| Termékszám | r12569 |