CACAO BARRY Single Origin Cuba étcsokoládé 70% – kiegyensúlyozott kakaóíz intenzívebb fás jegyekkel, kiegészítve finom feketeolíva- és borárnyalatokkal.
A CACAO BARRY Single Origin Cuba 70% étcsokoládét a kakaó és az intenzív fás jegyek harmonikus kombinációja jellemzi. Különleges, finom fekete olívabogyó- és borkarakter gazdagítja az ízélményt, mely mélységet ad minden falatnak. Kis, sötét pelyhekként érkezik, amelyek felfedik a csokoládé exkluzív eredetét. Venezuelai kakaóbabból készült — Criollo, Trinitario és Carenero superior fajtákból —, amelyek egyedülálló aromapalettát biztosítanak, hűen tükrözve a talajt, az éghajlatot és a termőhelyet. 70% kakaótartalommal rendelkezik, ebből 41% kakaóvaj és 29% szárazanyag kakaórész. Miért érdemes origin csokoládét választani? Mert minden ország saját karaktert és kifejezésmódot ad a csokoládénak — akárcsak a bor. Merüljön el ebben a kivételes origin csokoládéban, és fedezze fel az ízek folyamatosan változó palettáját. Kóstolja párosítva rózsaszín grépfrúttal, bergamottal, erdei eperrel, szilvával, karamell tónusokkal, pekándióval vagy mogyoróval, amelyek kiemelik gazdagságát és összetettségét.
A csomag a következőket tartalmazza: 1 kg
Kakaómassza Venezeuela, cukor, kakaóvaj, emulgeálószer: szójalecitin, őrölt vaníliarúd.
| Allergének | Tej, Szója |
| Energiaérték kJ | 2368 kj |
| Energiaérték kcal | 565,8 kcal |
| Zsírok | 43 g |
| - ebből telített zsírsavak | 26 g |
| Szénhidrátok | 29 g |
| - ebből cukrok | 25 g |
| Fehérje | 8,2 g |
| Szál | 0 g |
| Só | 0,02 g |
Belgium
| Színes | Barna |
| Kategóriák: | Keserű csokoládé |
| Gyártó | CACAO BARRY |
| EAN | 5410522753004 |
| Termékszám | CHD.R1BOVEN.U73 |