811 a csokoládé sima sima sima? Wait. Sorry. Need proper Hungarian translation.
A csomag a következőket tartalmazza: 2,5 kg
Összetevők: kakaómassza, cukor, kakaóvaj, emulgeálószer: szójalecitin, természetes vanília aroma.
| Allergének | Tej, Szója |
| Energiaérték kJ | 2397 kj |
| Energiaérték kcal | 572,8 kcal |
| Zsírok | 35,8 g |
| - ebből telített zsírsavak | 21,6 g |
| Szénhidrátok | 55,3 g |
| - ebből cukrok | 54,9 g |
| Fehérje | 6,0 g |
| Só | 0,0 g |
Belgium
| Kategóriák: | Csokoládé és kakaó a makrókhoz |
| Keserű csokoládé | |
| Callebaut csokoládé | |
| Gyártó | Callebaut |
| EAN | 5410522513257 |
| Termékszám | 811.e4.u71 |