FunCakes Choco Drip egy ínycsiklandó, csokoládéízt ígérő bevonat aranyos színű arannyal. Ideális torták díszítésére vagy hercegnői kék kiegészítők hozzáadására a dekorációidhoz. A torta díszítése csöpögtetve soha nem volt ilyen egyszerű. A praktikus Squeezy üveggel közvetlenül a tortádra csepegtetheti a folyadékot. Nincs szükség habzsákokra. Elkészítés: Távolítsa el a tetőt. Melegítse mikrohullámú sütőben (max. 800 W) 15–20 másodpercig, illessze vissza a kupakot, és alaposan rázza fel. Ezt a folyamatot ismételje meg, amíg a cseppek teljesen feloldódnak. Használat után tisztítsa meg a kupakot meleg vízzel. Használat után ismét felmelegíthető. Kérjük, vegye figyelembe, hogy a Choco Drip megjelenése a csomagoláson eltérhet a kakaócsokoládé fehér és/vagy kerek foltjai miatt. Ezt leginkább a kakaóvaj kivonatának vagy „zsír kivonatnak” ismerik. Ez a „kivonat” akkor fordul elő a gyártási folyamat során, amikor a színezékeket hűtik vagy temperálják, ami egyenetlen kristályokat eredményez. Ha a Choco Dripet újra felhasználja, a foltok eltűnnek, és úgy működik és íze lesz, ahogy várható.
A csomag a következőket tartalmazza: 180 g
cukor, növényi zsírok (pálma, pálmamag), kakaóvaj, színezék: E170, sűrítőanyag: E1422, színezék: E133, emulgeálószer: E322(szója), aroma, tartósítószer: E306.
| Allergének | Tej, Kén-dioxid és szulfitok, Szója |
| Energiaérték kJ | 2202 kj |
| Energiaérték kcal | 526,2 kcal |
| Zsírok | 39 g |
| - ebből telített zsírsavak | 32 g |
| Szénhidrátok | 43 g |
| - ebből cukrok | 38 g |
| Fehérje | 0 g |
| Szál | 0 g |
| Só | 0 g |
Hollandia
| Színes | Arany |
| Gyártó | FunCakes |
| EAN | 8720512695380 |
| Termékszám | F54245 |