Loading...
Boltunk értékelése (összesen 20 értékelések)
99 % vásárlói ajánlások az elmúlt 90 napban
★ ★ ★ ★ ★
Julianna K.
Nagyon elégedett vagyok. Minőségi termékeket kaptam, gondos csomagolásban. A webáruház használata egyszerű, és korrekt infó van a termékekről. Gyors volt a kiszállítás is. Fogok én még itt vásárolni!
★ ★ ★ ★ ★
Ildikó B.
Nagyon elégedett vagyok!A kérdéseimre gyorsan valaszoltak,a csomag pedig nagyon hamar megérkezet!Minden rendben volt csak ajánlani tudom az áruházat!????
★ ★ ★ ★ ★
Viktória R.
Egyszerűen nem válaszolnak a levelekre.

A szórás színes cukorrudacskák formájában érkezik, az ILOVECAKES egyedi díszítőanyag-választékából. Nem változtatja meg a sütemény ízét, természetes színezékekből készült, enyhén cukormassza-ízű. Rendkívül sokoldalú: ideális muffinok, cupcake-ek, kekszek, mézeskalácsok, sütemények, torták, desszertek, péksütemények, pralinék, trüffelek, csokoládé, fagylalt és más édes finomságok — különösen krémes és mázos felületek — díszítéséhez. Minden ünnepre megfelelő: esküvőre, karneválra, születésnapra, anyák napjára és egyéb alkalmakra. Praktikus csavaros dobozban csomagolva. Nedves krémre szórva a krém nedvessége meglágyíthatja a szórócskát; hosszabb ideig nedves felületen a színezék kioldódhat a krém felszínére. Ha a nagyobb díszeket (például bevont tortán) tartósabban rögzítené, rögzítse részben megdermedt csokoládéval vagy mézeskalács-mázzal. A legjobb eredményért szórjon tál vagy peremes tepsi fölé.

Súly

A csomag a következőket tartalmazza: 80 g

A termék összetétele

fehér cukor, kiváló minőségű búza liszt, keményítő-szirup, finomított pálmaolaj, módosított keményítő, sűrítőszerek: E412, E415, E466, E414; fényesítő anyag kapol (lak, növényi olaj), talkum, élelmiszer-színezékek: E110, E133, E102, E122, E124, E132

Allergének glutén

Tápértékek 100 g-onként

Energiaérték kJ 1657 kj
Energiaérték kcal 395,9 kcal
Zsírok 3,2 g
    - ebből telített zsírsavak 1,3 g
Szénhidrátok 89,7 g
    - ebből cukrok 66,4 g
Fehérje 3, 4 g
Szál 0 g
Só 0,001 g

Származási ország

Ukrajna

További információk

Színes mix
Gyártóvállalat
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Termék paraméterei

Kategóriák: Tortadísz - pálcikák
Cukordíszek - mix
Gyártó I LOVE CAKES
EAN 4823116716667
Termékszám ilc1253

Recenzió

Az értékelések olyan vásárlóktól származnak, akik megvásárolták a terméket („Ellenőrzött vásárló” jelöléssel).
A régebbi értékelések „Nem ellenőrzött vásárló” jelöléssel szerepelhetnek, mivel a beküldésük időpontjában nem mindig volt lehetséges a vásárlás ellenőrzése.
Jelenleg csak azok a vásárlók küldhetnek be értékelést, akik ténylegesen megvásárolták a terméket online áruházunkból.

Kapcsolódó termékek

Cukordíszítő pálcikák, színes, 80 g

A cukordísz színes rudak formájában torták, sütemények és poharak díszítésére alkalmas.

710 Ft
887.5 Ft / 100g

Raktár > 10 db

Cukordekoráció nyalóka pálcán, levendula, 80 g

Cukrozott díszítő pálca, levendulás. Csomagolás: 80 g.

950 Ft
1187.5 Ft / 100g

Raktár > 10 db

Vörös cukorpálca, 80 g

Piros cukorszárak. Csomagolás: 80 g.

1 260 Ft
1575 Ft / 100g

Raktár > 10 db
Akció
- 24%
Cukormáz rúd, sárga, 80 g

Cukormáz rúd, sárga, 80 g

Cukrozott díszítőpálca, sárga. Csomagolás: 80 g.
870 Ft
660 Ft
825 Ft / 100g

Raktár > 10 db