Pánda cukorka dekorációk készen állnak a közvetlen használatra. Kézzel készültek, természetes kivonási színezők tartalmával. Ideális torták, sütemények és más desszertek díszítésére. Ezek a dekorációk már készek, nem szükséges tovább módosítani őket. A figurák mérete körülbelül 3-4 cm. A csomagolásban 6 db található.
Kristálycukor, víz, kukoricakeményítő, gumi: E401, E466, E415, E405, E412; színezékek: E153, E100, E133; tojásfehérje.
| Allergének | tojás |
| Energiaérték kJ | 1636 kj |
| Energiaérték kcal | 390,9 kcal |
| Zsírok | 0 g |
| - ebből telített zsírsavak | 0 g |
| Szénhidrátok | 97 g |
| - ebből cukrok | 75 g |
| Fehérje | 0 g |
| Szál | 0 g |
| Só | 0 g |
Olaszország
| Színes | Fehér |
| Gyártó | Decora |
| EAN | 8024622066260 |
| Termékszám | 0500319 |