A csokoládétortának sokféle formája és mérete van, de egy dolog közös bennük. Akkor a legfinomabbak, ha a tészta szép, könnyű és nedves. Ha szereted a csokoládétortát, imádni fogod ezt a keveréket a RUF-tól. A sötét kakaós mázzal garantáljuk, hogy a csokoládé mennyországban leszel. Ez a torta elképesztően könnyen elkészíthető, és tökéletes ajándék mindenkinek, aki szereti a desszerteket. 175 g puha margarin vagy vaj, 3 közepes tojás, 100 ml tej (1,5% zsírtartalom) és liszt a forma megtöltéséhez. Melegítsük elő a hagyományos sütőt 180 °C-ra (légkeverés kb. 160 °C). Tegyük a sütőport, a puha margarint vagy vajat, a tojásokat és a tejet egy tálba, és elektromos kézi mixerrel először a legalacsonyabb, majd a legmagasabb fokozaton keverjük kb. 3 percig, amíg sima lesz. Kenjük ki és béleljük ki a formát, közepes sütőrácson süssük meg. Sütés után hagyjuk a kész desszertet egy rácson kihűlni, és díszítsük a mázzal.
Hozzávalók: sütőporos keverék (búzaliszt, cukor, keményítő, sütőpor (cukor, sütőpor (sav: difoszfátok; nátrium-karbonát), kakaómassza, emulgeálószer: lecitin; máz: sellak, gumiarábikum), emulgeálószerek: zsírsavak poliglicerinészterei, zsírsavak mono- és digliceridjei; só, aromák), cukor, növényi zsírok, {laktóz}, emulgeálószer: lecitinek.
Információk 100 g-ra vonatkoztatva
Energia (KJ) 100 g / ml-ben 1732 KJ
Energia (kcal) 100 g / ml-ben 415 kcal
Zsír 100 g / ml-ben 24,0 g
Zsír, ebből telített zsírok 100 g / ml-ben 8,7 g
Szénhidrátok 100 g / ml-re 42,0 g
Szénhidrátok, ebből cukor 100 g / ml-re 25,0 g
Fehérje 100 g / ml-re 6,2 g
Só 100 g / ml-re 0,68 g
A csomag a következőket tartalmazza: 475 g
sütőkeverék( búzaliszt, cukor, keményítő, sütőpor (cukor, sütőpor (sav: difoszfátok; nátrium-karbonát), kakaómassza, emulgeálószer: lecitinek; máz: sellak, gumiarábikum), emulgeálószerek: zsírsavak poliglicerinészterei, zsírsavak mono- és digliceridjei; só, aromák), cukor, növényi zsírok, {laktóz}, emulgeálószer: lecitinek.
| Allergének | glutén, Tej, diófélék, tojás |
| Energiaérték kJ | 1732 kj |
| Energiaérték kcal | 413,9 kcal |
| Zsírok | 24 g |
| - ebből telített zsírsavak | 8,7 g |
| Szénhidrátok | 42 g |
| - ebből cukrok | 25 g |
| Fehérje | 6,2 g |
| Szál | 0 g |
| Só | 0,68 g |
Németország
| Gyártó | RUF |
| EAN | 4002809004025 |
| Termékszám | 402ruf |