Kisebb mint egy hónapja használom a serpenyőt,elpusztíthatatlan benyomást kelt,még mindig úgy néz ki mintha új lenne.A negatívumok közül engem leginkább a serpenyő egyenetlenül megmunkált belseje zavar,ahol a közepe sima,de a széle felé durvább,így az ételek könnyebben megsülnek.Az alja sem telje
Pánev používám necelý měsíc,působí nezničitelným dojmem,stále vypadá jako nová.Ze záporů mi nejvíce vadí nerovnoměrně opracovaný vnitřek panve,kde střed je sice hladký,ale směrem k okrajům hrubší,takže se jídlo snadnějí připéká.Dno také není uplně rovné,i pouhým okem je vidět,že více oleje zůstává uprostřed(Po přiložení kreditní karty je vidět zaoblení dna).