Fondánpor / Fondán alapanyag. Alkalmazás: Pékárusi és cukrászati felhasználásra bevonáshoz, fondán töltelék és krém készítéséhez. A fondánt folyamatos keverés közben vezetjük felpuhítva duplikátorban, vagy gőzfürdőben 40°C-ra. 1 kg fondánhoz kb. 40 ml vizet vagy cukorterpentet használunk. A fondán kezelése során a hőmérséklet nem haladhatja meg a 40°C-ot, mert magasabb hőmérsékleten nem kívánatos módon megsérül a fondán mikrokrystalos szerkezete és romlik a minősége. Szín: tisztán fehér.
A csomag a következőket tartalmazza: 1 kg
cukor, glükózszirup, víz.
| Energiaérték kJ | 1515 kj |
| Energiaérték kcal | 362 kcal |
| Zsírok | 0 g |
| - ebből telített zsírsavak | 0 g |
| Szénhidrátok | 89 g |
| - ebből cukrok | 81 g |
| Fehérje | 0 g |
| Só | 0 g |
| Kategóriák: | Tortamázok - Fondant, Dip és Drip |
| Gyártó | dortis |
| EAN | 2017000001584 |
| Termékszám | DR-3306 |