Összetevők: fehér cukor, búzaliszt, keményítő, melasz, finomított fehérített szagtalanított pálmaolaj, módosított keményítő, kukoricakeményítő, sűrítőanyagok E415, E412, E466, E414, talkum, maltodextrin, halzselatin, fényezőanyag Capol, színezékek E102, E124, E133, E170, E172, E174, víz. Tápértékek 100 g-ban: energia 1699,84 kJ/406 kcal, zsír 5,5 g (ebből telített zsírsavak 1,5 g), szénhidrát 92 g (ebből cukrok 89 g), fehérje 2 g, só 0,01 g.
A csomag a következőket tartalmazza: 70 g
fehér cukor, búzaliszt, keményítő, melasz, finomított fehérített szagtalanított pálmaolaj, módosított keményítő, kukoricakeményítő, sűrítőanyagok E415, E412, E466, E414, talkum, maltodextrin, halzselatin, fényezőanyag Capol, színezékek E102, E124, E133, E170, E172, E174, víz.
| Allergének | glutén |
| Energiaérték kJ | 1699 kj |
| Energiaérték kcal | 406 kcal |
| Zsírok | 5,5 g |
| - ebből telített zsírsavak | 1,5 g |
| Szénhidrátok | 92 g |
| - ebből cukrok | 89 g |
| Fehérje | 2 g |
| Szál | 0 g |
| Só | 0,01 g |
EU
| Színes | Színes |
| Gyártó | dortis |
| EAN | 8594217873080 |
| Termékszám | DR-EX0672-70 |