Gyönyörű konfetti cukorformák csillámos kivitelben, de E171 nélkül. Használhatók poharakra, desszertekre, ünnepi süteményekre, de akár cupcake-re vagy palacsintára is.
A csomag a következőket tartalmazza: 70 g
Cukor, burgonyakeményítő, napraforgóolaj, rizsliszt, színezékek; E100, E133.
| Allergének | glutén |
| Energiaérték kJ | 1712 kj |
| Energiaérték kcal | 409,1 kcal |
| Zsírok | 2,5 g |
| - ebből telített zsírsavak | 0,17 g |
| Szénhidrátok | 94,7 g |
| - ebből cukrok | 89,6 g |
| Fehérje | 0,19 g |
| Só | <1g g |
Egyesült Királyság
| Színes | Zöld |
| Gyártó | Scrumptious |
| EAN | 5055884448139 |
| Termékszám | 6339.pot |