Ezüst fémes cukormázas gyöngyök gyönyörű kiegészítői a sima tortafelszínnek. Díszíthetők velük mézeskalácsokra, apró süteményekre, muffinokra vagy tortákra is. Univerzális dekorációk, amelyek segítenek finom süteményedet tökéletesre hangolni. A gyöngyök további nagy előnye a könnyű felvitele. Elég, ha a kiválasztott felületre helyezed őket, és kész. A gyöngyök tökéletesen illenek cukormázas felülethez és másokhoz is. Különböző krémekkel is összeegyeztethetők. Választékunkban finom cukormázgyöngyöket találsz, amelyeket édességgel együtt is nyugodtan fogyaszthatsz. Ha a díszítést lágy krémre szórják, a krém nedvessége megpuhíthatja azt. Vigyázat, ha a díszítés hosszabb ideig nedves krémre kerül, a szórásból is kiszivároghat a színanyag, és ez a krém felszínére kerülhet. Ha nagyobb darab dekorációt szeretnél a süti bevonó felületén tartani, ehhez a díszítést akár félig megkeményedő csokoládéval vagy mézeskalácsok glazúrájával is rögzítheted. A szórást a legjobb egy tál fölött vagy peremmel ellátott tepsiben végezd.
A csomag a következőket tartalmazza: 80 g
fehér cukor, finomított búzakenyér lisztes liszt, keményítő szirup, polírozó anyag kapol (lak, növényi olaj), vazelin, élelmiszer-színezék: E174.
| Allergének | glutén |
| Energiaérték kJ | 1480 kj |
| Energiaérték kcal | 353,6 kcal |
| Zsírok | 0,17 g |
| - ebből telített zsírsavak | 0,03 g |
| Szénhidrátok | 87,4 g |
| - ebből cukrok | 76,3 g |
| Fehérje | 1,7 g |
| Szál | 0 g |
| Só | 0,001 g |
Ukrajna
| Színes | Ezüst |
| Kategóriák: | Gyöngyök, apró gyöngyök, pikkelyek és strasszok |
| Gyártó | I LOVE CAKES |
| EAN | 4823116715882 |
| Termékszám | ilc1174 |