Arany fényű mézeskalács díszítő cukor gyöngyök szép kiegészítői a sima felületű tortáknak. Díszíthetők velük mézeskalácsokkal, apró süteményekkel, muffinokkal vagy tortákkal. Univerzális dekorációk, amelyek segítenek tökéletesíteni ínyenc süteményét. A gyöngyök további nagy előnye a könnyű felvitele. Elég rátenni a kiválasztott felületre, és kész. A gyöngyök tökéletesen illeszkednek a cukormáshoz és másokhoz. Különböző krémekkel is jól működnek. Piacon megtalálhatók finom cukorgyöngyök, amelyeket bátran lehet fogyasztani süteményekkel együtt. Ha a díszítést puhán megkenésre szórja, nedvesség elfolyósíthatja a krémet. Vigyázz, ha a díszítés nedves krémen hosszú ideig marad, a szóróanyagból kioldható pigment is a krém felületére kerülhet. Ha szeretné, hogy a nagyobb dekorációs részek a bevonó tortán is jól rögzüljenek, ezt a díszítési típust ragasztóként kevés szilárd csokoládéval vagy mézeskalácsra való glazúrral rögzítheti. A szóróanyagot legjobb egy tál fölé, vagy peremezett tepsire készíteni.
A csomag a következőket tartalmazza: 80 g
fehér cukor, finomított búzaliszt, keményítő szirup, fényesítő szer kapol (lakkozó, növényi olaj), szilika, élelmiszer-szinezékek: E172, E102, E155.
| Allergének | glutén |
| Energiaérték kJ | 1480 kj |
| Energiaérték kcal | 353,6 kcal |
| Zsírok | 0,17 g |
| - ebből telített zsírsavak | 0,03 g |
| Szénhidrátok | -87,4 g |
| - ebből cukrok | 76,3 g |
| Fehérje | 1,7 g |
| Szál | 0 g |
| Só | 0,001 g |
Ukrajna
| Színes | Arany |
| Kategóriák: | Cukormáček |
| Gyöngyök, apró gyöngyök, pikkelyek és strasszok | |
| Gyártó | I LOVE CAKES |
| EAN | 4823116715998 |
| Termékszám | ilc1181 |