A sárga kacsák aranyos cukordíszek, amelyek alkalmasak minden kész süteményhez, fánkhoz, zsemléhez, desszerthez, de akár csészékhez is. A dekorációk azonnali használatra készültek. Cukor, burgonyakeményítő, napraforgóolaj, rizsliszt, színezék: E101, E172. Polírozószer: sellak. Nyomokban tartalmazhat. Nutrition facts (per 100 g) Energy:- 1712KJ/404Kcal Fat: - 2,5 g Of which saturates: - 0,17 g Carbohydrates: - 94,7 g Of which sugars:- 89,6 g Fehérje: - 0,19 g Só: - < 0,01 g Diétás vegán/növényalapú - Nem Vegetáriánus - Nem
A csomag a következőket tartalmazza: 60 g
Cukor, burgonyakeményítő, napraforgóolaj, rizsliszt, színezékek: E101, E172. Polírozószer: sellak. Nyomokban tartalmazhat: glutént (BÚZA).
| Allergének | glutén |
| Energiaérték kJ | 1712 kj |
| Energiaérték kcal | 409,1 kcal |
| Zsírok | 2,5 g |
| - ebből telített zsírsavak | 0,17 g |
| Szénhidrátok | 94,7 g |
| - ebből cukrok | 89,6 g |
| Fehérje | 0,19 g |
| Só | 0,01 g |
Egyesült Királyság
| Színes | Sárga |
| Gyártó | Scrumptious |
| EAN | 2700001253808 |
| Termékszám | 6449.60 |