A csomag a következőket tartalmazza: 90 g
cukor, búzakeményítő, dextróz, burgonyakeményítő, glükózszirup, napraforgóolaj, rizsliszt, növényi olaj (kókusz), tejcsokoládé [cukor, kakaóvaj, teljes tejpor, kakaómassza, emulgeálószer: szójalecitin, természetes vanília aroma ], keksztöltelék [ rizsliszt, búzaliszt, cukor, malátás búzaliszt,
| Allergének | glutén, diófélék, Tej |
| Energiaérték kJ | 1727 kj |
| Energiaérték kcal | 412,7 kcal |
| Zsírok | 3,3 g |
| - ebből telített zsírsavak | 1,6 g |
| Szénhidrátok | 93,8 g |
| - ebből cukrok | 88,5 g |
| Fehérje | 0,6 g |
| Szál | 0 g |
| Só | 0,02 g |
Németország
| Színes | Kék / Fehér / Zöld |
| Gyártó | Super Streusel |
| EAN | 4262467251043 |
| Termékszám | 131701 |