Ezek a díszítő rostosok ideálisak különféle pékáruk díszítésére, mint például torták, muffinszek, sütemények stb. Ezek a ehető dekorációk kiválóak karácsonyi díszítéshez. Ezek a kiváló élelmiszerek felhasználhatók fánkokhoz, muffinhoz, tortákhoz, fagylalthoz, süteményekhez és sok más dologhoz. A Super Streusel ehető díszítői fényt, ragyogást és sok színt hoznak a tortáidba, muffinjaidba, süteményeidbe, desszertjeidbe, fagylaltodba, italokhoz, koktélokhoz, tejmondoleveledhez és sok máséhoz. Ezek a legjobb minőségű hozzávalókból készülnek, és természetes színezékekkel festve adják a színt és a csillogást minden alkalomhoz. A Super Streusel** díszek tökéletes kiegészítők születésnapi bulikhoz, esküvőkhöz vagy bármilyen különleges alkalomhoz, és széles szín- alak- és keverési skálán elérhetők. Összetevők: cukor, búzacsíra roppanós darabkák, dextróz, b
A csomag a következőket tartalmazza: 170 g
cukor, búzakeményítő, dextróz, burgonyakeményítő, glükózszirup, napraforgóolaj, rizsliszt, növényi olaj (kókusz), tejcsokoládé [cukor, kakaóvaj, teljes tejpor, kakaómassza, emulgeálószer: szójalecitin, természetes vanília aroma ], keksztöltelék [ rizsliszt, búzaliszt, cukor, malátás búzaliszt, búzaglutén, só], stabilizátor: gumiarábikum, zsírsavak cukorészterei; rizskeményítő, kakaóvaj, színezékek: E101, E120, E132, E133, E141, E153, E172; fényezőanyagok:
| Allergének | glutén, diófélék, Tej |
| Energiaérték kJ | 1727 kj |
| Energiaérték kcal | 412,7 kcal |
| Zsírok | 3,3 g |
| - ebből telített zsírsavak | 1,6 g |
| Szénhidrátok | 93,8 g |
| - ebből cukrok | 88,5 g |
| Fehérje | 0,6 g |
| Szál | 0 g |
| Só | 0,02 g |
Németország
| Színes | Red / Arany / Fehér |
| Kategóriák: | Karácsonyi díszek |
| Gyöngyök, apró gyöngyök, pikkelyek és strasszok | |
| Karácsony | |
| Karácsonyi díszek, rászórás | |
| Gyártó | Super Streusel |
| EAN | 4262467251074 |
| Termékszám | 306702 |