Csokoládémáz tubusban cupcakes, cake pops és sütemények díszítéséhez
.
Csokoládémáz tubusban cupcakes, cake pops és sütemények díszítéséhez. Használja. Összetevők: cukor, növényi olaj (pálma, pálma), sovány tejpor, emulgeálószer E322 (szójalecitin), só, aroma, színezékek E133, E160a. Tápértékek 100 g-ban: energia 2450 kJ/580 kcal, zsír 38 g (ebből telített zsírsavak 32 g), szénhidrát 58 g (ebből cukor 58 g), rost <0,5 g, fehérje 3 g, só <0,2 g.
A csomag a következőket tartalmazza: 32 g
cukor, növényi olaj (pálma, pálma), sovány tejpor, emulgeálószer E322 (szójalecitin), só, aroma, színezék E133, E160a.
| Allergének | Tej, Szója |
| Energiaérték kJ | 2450 kj |
| Energiaérték kcal | 585,4 kcal |
| Zsírok | 38 g |
| - ebből telített zsírsavak | 32 g |
| Szénhidrátok | 58 g |
| - ebből cukrok | 58 g |
| Fehérje | 3 g |
| Szál | <0,5 g |
| Só | <0,2 g |
Hollandia
| Színes | Zöld |
| Gyártó | Tasty Me |
| EAN | 8718734056850 |
| Termékszám | DR-5842 |