Csokoládé reszelékek - klasszikus díszítés süteményekhez. És helyes, mert csodálatosan sokoldalúak és szinte minden édességhez illenek. A csokoládé reszelékek mindenféle süteményt is feltúrósítanak, amelyek nélküle szinte üresebbnek tűnnének. A sötét csokoládé reszelékeknek kiváló ízük van, és elolvadnak a szádban.
A csomag a következőket tartalmazza: 100 g
kakaómassza, cukor, kakaóvaj, emulgeálószerek (lecitinek, poliglicerin-poliricinoleát).
| Allergének | Tej, diófélék, Szója |
| Energiaérték kJ | 2112 kj |
| Energiaérték kcal | 504,7 kcal |
| Zsírok | 27,6 g |
| - ebből telített zsírsavak | 16,8 g |
| Szénhidrátok | 53,8 g |
| - ebből cukrok | 47,5 g |
| Fehérje | 6,4 g |
| Só | 0 g |
Németország
| Kategóriák: | Díszítés csokoládéval |
| Csokoládadarabkák | |
| Gyártó | RUF |
| EAN | 4002809024337 |
| Termékszám | 12433 |