Az étcsokoládé, a tejcsokoládé és a fehér után a rubin az elmúlt 80 év legszokatlanabb csokoládé felfedezése. Az anyatermészet eme ajándéka meglep és elkápráztat a csokoládé ízének és színének teljesen új élményével, amely a rubin színű kakaóbabból születik, színezék vagy gyümölcsíz hozzáadása nélkül. RB1 - a negyedik csokoládétípus - az iparág egyik legnagyobb, innovatív felfedezése. RUBY kakaóbabból készült természetes csokoládé, egyedülálló rubin (rózsaszín) színnel és eredeti, bogyós gyümölcsökre emlékeztető, enyhén savanykás ízzel. A csokoládé nem tartalmaz hozzáadott aromákat vagy színezékeket, minden egyedülálló érzékszervi tulajdonsága közvetlenül a kakaóbabból származik. Szakemberek, kézművesek és szakácsok számára készült, és most már mindenki számára elérhető. A csokoládé ízét intenzív gyümölcsös ízként írják le, friss, savas jegyekkel. A csokoládé tökéletes folyékonyságú (3/5), így sokoldalúan felhasználható. Csokoládétányérokon és figurákon használva szaténos fényével és ropogós textúrájával lep meg. A csokoládémáz státuszával rendelkezik, mivel több kakaóvajat tartalmaz (a csokoládémáz 32-39% kakaóvajat tartalmaz).
A csomag a következőket tartalmazza: 400 g
cukor, kakaóvaj, sovány tejpor, teljes tejpor, kakaómassza, emulgeálószer: szójalecitin (E322), savanyúságot szabályozó anyag: citromsav (E330), természetes vanília aroma.
| Allergének | Tej, Szója |
| Energiaérték kJ | 2352 kj |
| Energiaérték kcal | 562 kcal |
| Zsírok | 35,9 g |
| - ebből telített zsírsavak | 21,5 g |
| Szénhidrátok | 49,0 g |
| - ebből cukrok | 48,0 g |
| Fehérje | 9,3 g |
| Só | 0,3 g |
Belgium
| Színes | Ruby |
| Gyártó | Callebaut |
| EAN | 5410522645859 |
| Termékszám | chr.r36rb12.e0.d94 |