Kakaóvaj Krém BAM-ízesíté Narancsízű krémje igazi finomság minden Jaffa ízvilág rajongójának! Ez egy krémes kakaókrém enyhe felüdítő narancsos ízzel, amely tökéletes harmóniában ötvözi a csokoládé édességét a citrusos hangokkal. Ideális kenyérre, palacsintára vagy desszertek titkos hozzávalójaként. Használható torták díszítéséhez vagy sütemények töltelékeként is. Amint megkóstolja, nehéz megállni egy kanál után! A BAM Cocoa Orange Spread nosztalgiát hoz egy teljesen új szintre. A Jaffa hagyományos süteményeiről inspirálva gazdag kakaós ízével és friss narancsos illatával egyedi desszertet teremt. krémes állaga ideálissá teszi kenyérre, palacsintára vagy croissantokra (és ez még nem minden). Használja torták készítéséhez, fánk töltelékeként vagy a tetején lévő fagyihez, és legyen valami igazán különleges belőle. A krém sötétbarna színével, selymesen lágy textúrájával és ínycsiklandó illatával ötvözi a gazdag csokoládé ízt a friss narancs érintésével. A krém mentes mesterséges színezékektől és tartósítóktól, ezért még inkább vonzó a minőségi alapanyagok kedvelőinek. Készítsen belőle ínycsiklandó desszertet tortához, adja a reggeli zabkásához, vagy kanalazza csak úgy. A BAM Cocoa Orange Spread segítségével visszatérhet a gyermekkor ízéhez – tegye a következő édességét különlegessé! Hozzávalók Hogyan tároljuk A készítményt 15–25°C-szintén száraz és sötét helyen tárolja. A terméket kerülje a közvetlen napfénytől. Nem ajánlott hűtőben tárolni.
A csomag a következőket tartalmazza: 200 g
Napraforgóolaj, szárított teljes mléko, cukor, maltodekstrin, kakaópor 15 %, szójalecitint, természetes aroma 0,2 %, só.
| Allergének | földimogyoró, szezám, diófélék, Szója, Tej |
| Energiaérték kJ | 2226 kj |
| Energiaérték kcal | 531,9 kcal |
| Zsírok | 34,1 g |
| - ebből telített zsírsavak | 5,5 g |
| Szénhidrátok | 37,1 g |
| - ebből cukrok | 20 g |
| Fehérje | 4,9 g |
| Szál | 0 g |
| Só | 0,1 g |
Szlovénia
| Színes | Barna |
| Kategóriák: | Pralinétöltelékek |
| Gyártó | BAM |
| EAN | 3830069845949 |
| Termékszám | 2153bam |