Finom csokoládéforgács, amely egyben a desszertünk dísze is. Méret: 5 x 2 mm.
A csomag a következőket tartalmazza: 80 g
kakaómassza, cukor, kakaóvaj, emulgeálószer E322 (napraforgó lecitin), természetes vanília aroma. Tejet tartalmazhat. Kakaószárazanyag-tartalom min. 52%.
| Allergének | Tej |
| Energiaérték kJ | 2171 kj |
| Energiaérték kcal | 518,8 kcal |
| Zsírok | 31,5 g |
| - ebből telített zsírsavak | 19,5 g |
| Szénhidrátok | 49,4 g |
| - ebből cukrok | 46,3 g |
| Fehérje | 5,5 g |
| Só | 0,01 g |
| Gyártó | dortis |
| EAN | 2021000012051 |
| Termékszám | DR-6982 |