A sütemény és falatok, amelyeket készítesz, klasszikus és esztétikus megjelenést kölcsönöznek, miközben a vendégekre továbbra is hatnak, ezért ezeket a csokoládés spirálokat vidd fel a felületükre. A csokoládés finomságok nagyszerű megoldást kínálnak, ha ki akarod emelni a csokoládés desszertid ízét, vagy csak finoman ki akarod emelni. Ez egy olyan termék, amelynek köszönhetően még a legegyszerűbb torta is ínycsiklandó lesz, ráadásul plusz ízzel gazdagodik. A csokoládés spirálok, mint bármely más édességdísz ezen a típuson, remek ötlet a torta, pohár, sütemény vagy cupcake ízesítésére. A csokoládés spirálok remekül illenek a tejszínhabbal és bármilyen köretfagylalttal is.
A csomag a következőket tartalmazza: 70 g
kakaómassza, cukor, kakaóvaj, emulgeálószer E322 (napraforgó lecitin), természetes vanília aroma. Kakaószárazanyag-tartalom min. 52 %.
| Allergének | Tej, Szója |
| Energiaérték kJ | 2171 kj |
| Energiaérték kcal | 518,8 kcal |
| Zsírok | 31,5 g |
| - ebből telített zsírsavak | 19,5 g |
| Szénhidrátok | 49,4 g |
| - ebből cukrok | 46,3 g |
| Fehérje | 5,5 g |
| Szál | 0 g |
| Só | 0,01 g |
Cseh Köztársaság
| Színes | Barna |
| Kategóriák: | Díszítés csokoládéval |
| Gyártó | dortis |
| EAN | 8594217871086 |
| Termékszám | DR-5902-70 |