Sada obsahuje 12 čokoládových koulí vyrobených z jemné tmavé čokolády. Módní výrobky jsou ideální pro zdobení narozeninových dortů, cupcakes pro mistrovství světa ve fotbale, dortů a dezertů.
Cukor, kakaómassza, kakaóvaj, emulgeálószer: szójalecitin, teljes tejpor, természetes vanília aroma, színezék: E171. Nyomokban dióféléket tartalmazhat!
| Allergének | Tej, diófélék, Szója |
| Energiaérték kJ | 2415 kj |
| Energiaérték kcal | 577,1 kcal |
| Zsírok | 42 g |
| - ebből telített zsírsavak | 25,2 g |
| Szénhidrátok | 39,9 g |
| - ebből cukrok | 37,2 g |
| Fehérje | 5,3 g |
| Só | 0,01 g |
Németország
| Gyártó | Gunthart |
| EAN | 4049583111365 |
| Termékszám | 1136 |