A gyerekkorista csokoládé Carla elvarázsol teli ízével. Ez az egyedülálló finomság a legkiválóbb alapanyagokból készül, és kifejezett íze még a legigényesebb gurmánokat is kielégíti. Az egyedülálló és kiegyensúlyozott ízvilágú csokoládé kedvelőinek ideális választás ez a termék. Párnákban kapható, amelyek könnyen felolvadnak bevonatként.
A csomag a következőket tartalmazza: 500 g
cukor, kakaóvaj, teljes tejpor, kakaómassza, emulgeálószerek (szójalecitin, poliglicerin-poliricin-oleát), Bourbon madagaszkári vanília kivonat. Kakaószárazanyag-tartalom min. 32%.
| Allergének | Tej, diófélék, Szója |
| Energiaérték kJ | 2262 kj |
| Energiaérték kcal | 540,5 kcal |
| Zsírok | 32 g |
| - ebből telített zsírsavak | 20 g |
| Szénhidrátok | 57 g |
| - ebből cukrok | 56 g |
| Fehérje | 6 g |
| Szál | 1,8 g |
| Só | 0,2 g |
Cseh Köztársaság
| Színes | Barna |
| Kategóriák: | Tejcsokoládé |
| Gyártó | dortis |
| EAN | 2024000002145 |
| Termékszám | DR-4295 |