A puding az egyik vitathatatlan desszertklasszikus. Mindenki ismeri azt a pillanatot, amikor édesanyja vagy nagymamája pudingot főzött, és a fazék maradékát megehette. Vigyél vissza egy darabot a gyermekkorodból minden egyes kanállal, és élvezd a mi nagyszerű pudingunk összetéveszthetetlen ízét. Minden kanál élvezet, mert ez az extra vaníliás puding egy teljes desszertkombináció. Egyszerűen és gyorsan keverje össze forró tejjel, és a puding máris tálalható.500 ml (1/2 l) tej 50 g cukor Elkészítés Az 500 ml (1/2 l) tejből vegyen kb. 6 evőkanálnyit, majd keverje bele a pudingport és kb. 2-3 halmozott evőkanál (50 g) cukrot. A maradék tejet forraljuk fel. Vegyük le a tejet a tűzhelyről, adjuk hozzá a felvert pudingport, és állandó keverés mellett forraljuk fel újra. Öntsük a pudingot desszertes poharakba vagy üvegtálakba, és hűtsük ki. A borogatáshoz: öntsük a pudingot hideg vízzel kiöblített formába, hűtsük ki, és ha teljesen kihűlt, borítsuk ki.
A csomag a következőket tartalmazza: 40 g
kukoricakeményítő, őrölt, kivont vaníliarúd, természetes Bourbon vanília aroma.
| Allergének | Tej, diófélék, Szója, tojás |
| Energiaérték kJ | 1485 kj |
| Energiaérték kcal | 354,8 kcal |
| Zsírok | 0,5 g |
| - ebből telített zsírsavak | 87 g |
| Szénhidrátok | 0,5 g |
| - ebből cukrok | 0 g |
| Fehérje | 0,5 g |
| Szál | 0 g |
| Só | 0,01 g |
Németország
| Gyártó | RUF |
| EAN | 4002809042355 |
| Termékszám | 4235 |