A kovászos kenyér igazi nyerő lenne, ha kevesebb időt venne igénybe a sütés. Az organikus kovászkivonat azt jelenti, hogy bárki készíthet remek rozskenyeret kovásszal. Ezt a kovászkivonatot könnyű használni. A kovászos tészta sokkal gyorsabban megsül, mert ugyanolyan minőségű kenyeret készít anélkül, hogy napokig tartana. A RUF biotermékek minden összetevője minősített, ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származik. Egy zacskó bio kovászkivonat elegendő 500 g liszthez és 2 csomag bio élesztőhöz.
A csomag a következőket tartalmazza: 15 g
szárított rozskovász
| Energiaérték kJ | 1298 kj |
| Energiaérték kcal | 310,2 kcal |
| Zsírok | 1,8 g |
| - ebből telített zsírsavak | 0,3 g |
| Szénhidrátok | 57 g |
| - ebből cukrok | 1,9 g |
| Fehérje | 9,3 g |
| Só | 0 g |
Németország
| Gyártó | RUF |
| EAN | 4002809020261 |
| Termékszám | 12026 |