A csomag a következőket tartalmazza: 35 g
bio kakaóvaj, színezőanyagok E104, E133
| Energiaérték kJ | 3771 kj |
| Energiaérték kcal | 901,1 kcal |
| Zsírok | 99,9 g |
| - ebből telített zsírsavak | 63,1 g |
| Szénhidrátok | 0 g |
| - ebből cukrok | 0 g |
| Fehérje | 0,1 g |
| Só | 0,003 g |
Egyesült Királyság
| Színes | Zöld |
| Gyártó | Sugarflair |
| EAN | 634158974533 |
| Termékszám | DR-C308 |