Kicsi, vidám dísz minden kislánynak, aki szereti az egyszarvúkat. Ezek a kézzel készült bevonóformák élénk színei és bájos alakjai mindenkit megörvendeztetnek. Tökéletes cupcake-ekhez és más sütikhez; a cukordíszítés használatát még a kezdő cukrász is könnyen elsajátítja. Remek lehetőség, hogy a gyerekeket is bevonhasd a készítésbe. A csomag 6 db vidám formát tartalmaz. A használatra kész, praktikus bliszterben gyönyörű egyszarvúakat találsz. Színek természetes kivonatokból. Ezekkel a díszekkel bármely süteményt vagy desszertet könnyedén feldobhatsz; mindig különleges hatást érnek el.
Kristálycukor, víz, tojásfehérje, színezék: cochineal, kurkumin, bixin, faszén, briliáns kék FCF; citromsav.
| Allergének | tojás |
| Energiaérték kJ | 1657 kj |
| Energiaérték kcal | 395,9 kcal |
| Zsírok | 0 g |
| - ebből telített zsírsavak | 0 g |
| Szénhidrátok | 97 g |
| - ebből cukrok | 96 g |
| Fehérje | 2 g |
| Szál | 0 g |
| Só | 0,2 g |
Olaszország
| Kategóriák: | Tortadíszek, díszítés és rászórás |
| Ehető díszes motívumok | |
| Unicorni - Egyszarvúk | |
| Torta - Egyszarvú - Uniciornis | |
| Gyártó | Decora |
| EAN | 8024622063108 |
| Termékszám | 0500409 |