Összetevők: fehér cukor, búzaliszt, melasz, talkum, Capol fényezőanyag. Tápértékek 100 g-ban: energia 1570 kJ/375 kcal, zsír 0,6 g (ebből telített zsírsavak 0,1 g), szénhidrát 90 g (ebből cukrok 87 g), fehérje 4,5 g, só 0,01 g
.
Összetevők: fehér cukor, búzaliszt, melasz, talkum, Capol fényezőanyag.
Tápértékek 100 g-ban: energia 1570 kJ/375 kcal, zsír 0,6 g (ebből telített zsírsavak 0,1 g), szénhidrát 90 g (ebből cukrok 87 g), fehérje 4,5 g, só 0,01 g.
A csomag a következőket tartalmazza: 90 g
fehér cukor, búzaliszt, keményítő, melasz, talkum, fényezőanyag Capol (sellak, karnaubaviasz), gyöngyházfény, színezék E122
| Allergének | glutén |
| Energiaérték kJ | 1609 kj |
| Energiaérték kcal | 384,5 kcal |
| Zsírok | 0,6 g |
| - ebből telített zsírsavak | 0,1 g |
| Szénhidrátok | 90 g |
| - ebből cukrok | 87 g |
| Fehérje | 4,5 g |
| Szál | 0 g |
| Só | 0,01 g |
EU
| Színes | Fehér |
| Gyártó | dortis |
| EAN | 8594217872632 |
| Termékszám | DR-EX8501-90 |