Összetevők: fehér cukor, búzaliszt, keményítő, melasz, finomított fehérített szagtalanított pálmaolaj, búzakeményítő, módosított keményítő, sűrítőanyagok E415, E412, E466, E414, talkum, fényezőanyag Capol, maltodextrin, halzselatin, színezékek E124, E170, E174, víz. Tápértékek 100 g-ban: energia 1699,84 kJ/406 kcal, zsír 5,5 g (ebből telített zsírsavak 1,5 g), szénhidrát 92 g (ebből cukrok 89 g), fehérje 2 g, só 0,01 g.
A csomag a következőket tartalmazza: 80 g
fehér cukor, búzaliszt, keményítő, melasz, finomított fehérített szagtalanított pálmaolaj, búzakeményítő, módosított keményítő, sűrítőanyagok E415, E412, E466, E414, talkum, fényezőanyag Capol, maltodextrin, halzselatin, színezékek E124, E170, E174, víz.
| Allergének | glutén, diófélék |
| Energiaérték kJ | 1699,84 kj |
| Energiaérték kcal | 406,2 kcal |
| Zsírok | 5,5 g |
| - ebből telített zsírsavak | 1,5 g |
| Szénhidrátok | 92 g |
| - ebből cukrok | 89 g |
| Fehérje | 2 g |
| Szál | 0 g |
| Só | 0,01 g |
EU
| Színes | Fehér / Ezüst / Red |
| Gyártó | dortis |
| EAN | 8594217873134 |
| Termékszám | DR-EX0665-80 |