Az ezüstbevonatú cukorgolyókat a cukrásziparban sütemények, torták és desszertek díszítésére használják.
A csomag a következőket tartalmazza: 60 g
búzaliszt, kukoricakeményítő, glükózszirup, stabilizátor: mikrokristályos cellulóz, sűrítőanyag: hidroxipropil-metilcellulóz, gumiarábikum, emulgeálószer: zsírsavak mono- és digliceridjeinek ecetsavészterei, színezék: vasoxidok, titán-dioxid, nedvesítőszer: karnaubaviasz. Nyomokban dióféléket tartalmazhat.
| Allergének | glutén, diófélék |
| Energiaérték kJ | 1655 kj |
| Energiaérték kcal | 395,5 kcal |
| Zsírok | 0,2 g |
| - ebből telített zsírsavak | 0,1 g |
| Szénhidrátok | 94,7 g |
| - ebből cukrok | 79,3 g |
| Fehérje | 2 g |
| Szál | 0,4 g |
| Só | 1 g |
Lengyelország
| Színes | Arany |
| Gyártó | Dekor Pol |
| EAN | 5902022167615 |
| Termékszám | 64110 |