A cukorgyöngyök és -szívek alkalmasak mindenféle pékáru és cukrászati termék díszítésére a professzionális és amatőr konyhákban. Úgy vannak csomagolva, hogy könnyen lehessen velük dolgozni. Ennek a bájos szóróanyagnak köszönhetően látványosan díszítheti a tortákat, süteményeket, muffinokat, süteményeket és egyéb desszerteket. Fagylaltot vagy gofrit is díszíthet velük. Biztosan jól jönnek majd a mézeskalácsházak díszítésekor és a karácsonyi sütésnél is. A cukorgyöngyök nem hiányozhatnak egyetlen édességboltból vagy kávézóból sem. Nekik köszönhetően gyorsan és hatékonyan teheti vonzóbbá bármely termék megjelenését.
A csomag a következőket tartalmazza: 65 g
Cukor, porcukor, burgonya-, rizs- és kukoricakeményítő, búzaliszt, glükózszirup, maltodextrin, színezék, vaníliaaroma, fényezőanyagok: E903 és E904. Allergének: búza. Nyomokban tartalmazhat: glutént, tejet, szóját, dióféléket.
| Allergének | glutén, Tej, diófélék, Szója |
| Energiaérték kJ | 1677 kj |
| Energiaérték kcal | 400,7 kcal |
| Zsírok | 1 g |
| - ebből telített zsírsavak | 0,1 g |
| Szénhidrátok | 95,1 g |
| - ebből cukrok | 85,9 g |
| Fehérje | 1,1 g |
| Szál | 0 g |
| Só | 0,01 g |
Hollandia
| Színes | Fehér |
| Gyártó | Tasty Me |
| EAN | 8718734056126 |
| Termékszám | TM2303 |