A Tasty me cukros dekorációkat tortákon, cupcake-eken, muffinokon és muffinokon lehet használni. Közvetlen díszítésre tervezték őket, és az eredmény mesés lesz.
A csomag a következőket tartalmazza: 80 g
Cukor, búza- és kukoricakeményítő, búzaliszt, rizsliszt, búzadara, glükózszirup, tejcsokoládé, tejpor, kakaó, szójalecitin, maltodextrin, színezékek: E100, E161b, E171, E174, stabilizátor: gumiarábikum, csomósodásgátló: E555, halzselatin), vanília ízvilágosító: E903 és E904, só.
| Allergének | glutén, Tej |
| Energiaérték kJ | 1703 kj |
| Energiaérték kcal | 406,9 kcal |
| Zsírok | 2 g |
| - ebből telített zsírsavak | 0,9 g |
| Szénhidrátok | 94,3 g |
| - ebből cukrok | 84,9 g |
| Fehérje | 1,5 g |
| Szál | 0 g |
| Só | 0 g |
Hollandia
| Színes | Arany |
| Gyártó | Tasty Me |
| EAN | 8718734054771 |
| Termékszám | TM2196 |