A csomag a következőket tartalmazza: 65 g
cukor (78,6 %), búzadara, stabilizátor: E414, zselatin (halzselatin), színezék: E174.
| Allergének | glutén |
| Energiaérték kJ | 1652 kj |
| Energiaérték kcal | 394,7 kcal |
| Zsírok | 0,4 g |
| - ebből telített zsírsavak | 0,1 g |
| Szénhidrátok | 93,1 g |
| - ebből cukrok | 75,8 g |
| Fehérje | 2,08 g |
| Szál | 0 g |
| Só | 0,01 g |
Hollandia
| Színes | Ezüst |
| Gyártó | Tasty Me |
| EAN | 8718734054177 |
| Termékszám | TM.2166 |