Cukor gyöngyök Tasty Me metál ezüst / kék 4mm. Ezek a cukorgyöngyök nagyon ehetőek és tökéletesen kerekek. Díszítsd fel legfinomabb kreációidat, és adj nekik egy extra ünnepi jelleget! Ne tegye közvetlen napfényre az elszíneződés miatt. Tárolja hűvös, száraz helyen (8 és 24 fok között) AZO nélkül.
A csomag a következőket tartalmazza: 70 g
cukor, keményítő (kukorica/búza), maltodextrin, glükózszirup, színezék: E174, E131; fényezőanyag: E904.
| Allergének | glutén |
| Energiaérték kJ | 1637 kj |
| Energiaérték kcal | 391,2 kcal |
| Zsírok | 0,3 g |
| - ebből telített zsírsavak | 0,1 g |
| Szénhidrátok | 92,8 g |
| - ebből cukrok | 74,8 g |
| Fehérje | 2,5 g |
| Szál | 0 g |
| Só | 0,3 g |
Hollandia
| Színes | Kék / Ezüst |
| Gyártó | Tasty Me |
| EAN | 8718734054818 |
| Termékszám | TM.2274 |