Készítsen még több kísérteties halloweeni tortát, cupcake-et és süteményt ezzel a 12 darabos Wilton Halloween Royal Iming dekorációs készlettel. Ez a Wilton cukros dekorációs készlet különböző mókás halloweeni figurákat tartalmaz.
A csomag a következőket tartalmazza: 18 g
Cukor, sűrítőanyag: E414, tejfehérje, sav: E330, koncentrátum (sáfrányvirág), nedvesítőszer: E422, emulgeálószer: E322, színezék: E100, E120, E132, E172.
| Allergének | Tej, tojás |
| Energiaérték kJ | 1681 kj |
| Energiaérték kcal | 401,7 kcal |
| Zsírok | 0,5 g |
| - ebből telített zsírsavak | 0,1 g |
| Szénhidrátok | 98 g |
| - ebből cukrok | 96 g |
| Fehérje | 1 g |
| Szál | 0 g |
| Só | 0 g |
USA
| Gyártó | Wilton |
| EAN | 070896002181 |
| Termékszám | 070896002181 |