Ezt a színrobbanást a desszertek és különösen a karácsonyi édességek vonzó, sőt feltűnő megjelenéséhez ajánljuk. Kedvenc szóróanyagának élvezetéhez öntse a csomag tartalmát egy nagyobb tálba vagy üvegbe, és keverje össze. Összetevők: 1. %, teljes tejpor, kakaómassza, emulgeálószer szójalecitin, aroma, kakaó min. 32 %]) stabilizátorok: gumiarábikum, agar, zselatin (halzselatin), fényezőanyagok; karnaubaviasz, sellak, színezékek: E124, E129*, E133, E174, karotin, annatto. Allergének: glutén, szója és tej, Weizen, Soja és tej Nyomokban tartalmazhat: diófélék Energia: 1731Kcal/409,1Kcal Zsír: 4,1 g ebből telített zsírok: 2,4 g Szénhidrátok: 90,6 g ebből cukrok: 75,8 g Fehérje: 2,7 g Só: 0,1 g.
A csomag a következőket tartalmazza: 80 g
Cukor, porcukor, búzaliszt, keményítő (búza/kukorica/burgonya), víz, glükózszirup, maltodextrin, magas olajsavtartalmú napraforgóolaj, rizsliszt, törékeny csokoládé (tejcsokoládé (51,8%) [cukor, kakaóvaj min.20 %]. %, teljes tejpor, kakaómassza, emulgeálószer szójalecitin, aroma, kakaó min.32 %]) stabilizátorok: gumiarábikum, agar, zselatin(hal), fényezőanyagok; karnaubaviasz, sellak, színezékek: E124, E129*, E133, E174, karotinok, annatto.*Káros hatással lehet a csokoládéra.
| Allergének | glutén, Tej, Szója, hal |
| Energiaérték kJ | 1731 kj |
| Energiaérték kcal | 413,6 kcal |
| Zsírok | 4,1 g |
| - ebből telített zsírsavak | 2,4 g |
| Szénhidrátok | 90,6 g |
| - ebből cukrok | 75,8 g |
| Fehérje | 2,7 g |
| Só | 0,1 g |
Hollandia
| Színes | Fekete / Ezüst / Arany / Rózsaszín |
| Gyártó | Tasty Me |
| EAN | 8720629620176 |
| Termékszám | TM.2317 |