Cukortorta dekoráció Baba cumival, rózsaszín és kék színválasztékban.
fehér cukor, tojásfehérje (albumin), glükózszirup, kristályos glükóz, glicerin, sűrítőanyagok E 412, E 415, E 46, kukorica keményítő, módosított kukorica keményítő, savpuffer E 330, tartósítószer E 200, élelmiszer-aroma vanília, ecset, 130: E 102, E 124, E 132, E 110. Tartalmaz E102, E110, E124 élelmiszer-színezékeket, amelyek negatív hatással lehetnek a helyzetre, és másrészt.
| Allergének | tojás |
| Energiaérték kJ | 1465 kj |
| Energiaérték kcal | 350,1 kcal |
| Zsírok | 2 g |
| Szénhidrátok | 83 g |
| Fehérje | 0 g |
| Szál | 0 g |
| Só | 0 g |
Ukrajna
| Színes | Rózsaszín |
| Gyártó | K Decor |
| EAN | 8588008194652 |
| Termékszám | 23kd |