Cukorgyertya Lány a Párizs
Három cukorminta parfüm motívummal, Eiffel-toronnyal és szőke lány portréjával. A cukormintákat torták, tekerhető sütemények vagy muffinok díszítésére szánják.
fehér cukor, folyékony keményítő, cukrászsír, kristályos glükóz, glicerin, sűrítőanyagok E412, E415, E466, módosított kukoricakeményítő, savanyúság-szabályozó E330, konzerváló anyag E200, élelmiszeripari 0, E124, E132, E170. Tartalmaz színezékeket E102, E124, amelyek káros hatással lehetnek a gyermekek tevékenységére és figyelmére.
| Energiaérték kJ | 1465 kj |
| Energiaérték kcal | 350 kcal |
| Zsírok | 2 g |
| Szénhidrátok | 83 g |
| Fehérje | 0 g |
| Szál | 0 g |
Ukrajna
| Színes | Fekete |
| Gyártó | I LOVE CAKES |
| EAN | 2700001288305 |
| Termékszám | 285kdblond |