Bitter csokoládé legalább 56%-os kakaóvajból. A csokoládé kiváló dekoráló termékekhez cukrászati készítményekhez, a kakaóvaj hozzájárulásának köszönhetően könnyen felolvad vízfürdőben, majd kb. 30°C-ra hűl, semmit többé nem kell hozzáadni. A csokoládéba természetesen nem kerülhet víz. Megfog, amikor megszilárdul, a csokoládé szilárd és folyékonysága megmarad. A csokoládé 200 g-os kiszerelésben kapható. Száraz és sötét helyen tárolandó.
A csomag a következőket tartalmazza: 200 g
kakaómassza, cukor, kakaóvaj, emulgeálószer - szójalecitin
| Allergének | földimogyoró, Tej, diófélék, Szója |
| Energiaérték kJ | 2214 kj |
| Energiaérték kcal | 529 kcal |
| Zsírok | 32 g |
| - ebből telített zsírsavak | 19 g |
| Szénhidrátok | 49 g |
| - ebből cukrok | 43 g |
| Fehérje | 9,9 g |
| Szál | 6,9 g |
| Só | 0,13 g |
Horvátország
| Gyártó | Kaufland |
| EAN | 4337185756627 |
| Termékszám | 400162n |