A csomag a következőket tartalmazza: 60 g
cukor, rizsliszt liszt, búza liszt, cukor, búzaliszt élesztő, só, kakaóvaj, színezékek E120, E133, E160c, E141, E161b, fényesítő szer E904
| Allergének | glutén, diófélék |
| Energiaérték kJ | 1943 kj |
| Energiaérték kcal | 464,3 kcal |
| Zsírok | 13,6 g |
| - ebből telített zsírsavak | 8,5 g |
| Szénhidrátok | 82,8 g |
| - ebből cukrok | 66,8 g |
| Fehérje | 1,7 g |
| Szál | 0,4 g |
| Só | 0,19 g |
EU
| Gyártó | dortis |
| EAN | 8594217873479 |
| Termékszám | DR-5744-60 |