Kék színű csokoládé golyókészlet. 7 darabos csomagolás.
Édesség díszítésére szolgáló, kiváló minőségű csokoládékból készített golyók találhatók a csomagolásban. Érdekes elem a cukrászati dekorációnál. Torta és más sütemények dekorálására tökéletes, de fagylaltokra és fagylaltos desszertekre is. A díszítő gömböket tökéletes kör alakjuk, látható ívek nélkül és nagy tartósság jellemzi. Minden, ez a dekoráció rendkívül elegáns hatást kelt és a legigényesebb cukrászati alkotásokhoz ad stílust. Kínálatunk különböző színeket tartalmaz, így a gömböket könnyen testre szabhatja a megemlékezéshez vagy más asztali dekorációhoz. A csokoládé díszek esztétikai kidolgozásra összpontosítva készülnek. Ízletesek és nagyszerűen mutatnak születésnapi tortákon, esküvőkön, babaváró rendezvényeken és egyéb eseményeken. Tárolási feltételek: tárolja sötét helyen 18 ± 3% hőmérsékleten és a relatív páratartalom ne legyen nagyobb, mint 75%. Méretek: 3x kicsi - 3 cm, 3x közepes - 4 cm, 1x nagy - 6 cm.
A csomag a következőket tartalmazza: 135 g
porcukor, sztearin (pálmazsír), tejsavópor, szójalecitin E322, E476, vanília és tejszín aroma, ételszínezék: E170, E124. Színezőanyagok (E102, E110, E124, E122), amelyek káros hatással lehetnek a gyermekek aktivitására és figyelmére.
| Allergének | Tej, Szója |
| Energiaérték kJ | 1465 kj |
| Energiaérték kcal | 350 kcal |
| Zsírok | 2 g |
| Szénhidrátok | 83 g |
| Fehérje | 0 g |
Ukrajna
| Színes | Kék |
| Gyártó | I LOVE CAKES |
| EAN | 2700001290544 |
| Termékszám | 250kdkoule |