Összetevők: cukor, kakaóvaj, teljes tejpor, tejsavópor, laktóz, emulgeálószer E322 (napraforgó lecitin), természetes vanília aroma, színezékek E161b, E141. Nyomokban szóját tartalmazhat. Tápértékek 100 g-ban: energia 2248 kJ/537 kcal, zsír 29,3 g (ebből telített zsírsavak 17,5 g), szénhidrát 64 g (ebből cukrok 63,4 g), fehérje 4,2 g, só 0,19 g.
A csomag a következőket tartalmazza: 2,5 kg
Cukor, kakaóvaj, teljes tejpor, tejsavópor, laktóz, emulgeálószer E322 (napraforgó lecitin), természetes vanília aroma, színezékek E161b, E141.
| Allergének | Tej, Szója |
| Energiaérték kJ | 2248 kj |
| Energiaérték kcal | 537,2 kcal |
| Zsírok | 29,3 g |
| - ebből telített zsírsavak | 17,5 g |
| Szénhidrátok | 64 g |
| - ebből cukrok | 63,4 g |
| Fehérje | 4,2 g |
| Szál | 0 g |
| Só | 0,19 g |
EU
| Színes | Zöld |
| Gyártó | dortis |
| EAN | 2017000001683 |
| Termékszám | DR-3325643 |