Apró, fényes, ropogós vermicelli - vékony tészták krémes fehér csokoládéból. Összetevők: cukor, kakaóvaj, teljes tejpor, sovány tejpor, természetes vanília aroma. Kakaószárazanyag-tartalom min. 22,5%. Tápértékek 100 g-ban: energia 2211 kJ/528 kcal, zsír 28 g (ebből telített zsírsavak 17 g), szénhidrát 64 g (ebből cukor 64 g), fehérje 6,1 g, só 0,20 g.
A csomag a következőket tartalmazza: 50 g
cukor, kakaóvaj, teljes tejpor, sovány tejpor, természetes vanília aroma.
| Allergének | Tej |
| Energiaérték kJ | 2211 kj |
| Energiaérték kcal | 528,3 kcal |
| Zsírok | 28 g |
| - ebből telített zsírsavak | 17 g |
| Szénhidrátok | 64 g |
| - ebből cukrok | 64 g |
| Fehérje | 6,1 g |
| Szál | 0 g |
| Só | 0,2 g |
Belgium
| Színes | Fehér |
| Gyártó | dortis |
| EAN | 2017000021643 |
| Termékszám | DR-5874 |