A fagyasztva szárított gyümölcs 100%-ban tiszta gyümölcs, amelyből a vizet eltávolították. Ropogósra szárítva megőrzi színét, ízét és tápértékének akár 98%-át, így szinte teljesen megegyezik az eredeti gyümölccsel. Tartósítószerektől mentes. Rehidratálható vagy közvetlenül fogyasztható. Ideális müzlihez, joghurthoz, sorbetekhez, turmixokhoz, konyhai különlegességekhez és sütéshez. Minden 100 g fagyasztva szárított gyümölcs 800 g és 1 kg friss gyümölcsből készül. Összetevők: fagyasztva szárított szőlő 38%, mangó 37%, eper 25%. Tápértékek 100 g-onként: energia 1227 kJ/293 kcal, zsír 1,3 g (ebből telített zsírsavak 0,1 g), szénhidrát 68,9 g (ebből cukrok 55,6 g), rost 6,5 g, fehérje 4,1 g, só <0,01 g.
A csomag a következőket tartalmazza: 40 g
Fagyasztva szárított szőlő 38%, mangó 37%, eper 25%.
| Energiaérték kJ | 1227 kj |
| Energiaérték kcal | 293,2 kcal |
| Zsírok | 1,3 g |
| - ebből telített zsírsavak | 0,1 g |
| Szénhidrátok | 68,9 g |
| - ebből cukrok | 55,6 g |
| Fehérje | 4,1 g |
| Szál | 6,5 g |
| Só | <0,01 g |
EU
| Gyártó | dortis |
| EAN | 8588007402925 |
| Termékszám | DR-AL000157 |