A fagyasztva szárított gyümölcs 100%-ban tiszta gyümölcs, amelyből a vizet eltávolították. Ropogósra szárítva megőrzi színét, ízét és tápértékének akár 98%-át, így szinte teljesen megegyezik az eredeti gyümölccsel. Tartósítószerektől mentes. Rehidratálható vagy közvetlenül fogyasztható. Ideális müzlihez, joghurthoz, sorbetekhez, turmixokhoz, konyhai különlegességekhez és sütéshez. 300 g friss juhhúsból készült. Összetevők: Birkahús. Tápértékek 100 g-ra: energia 1335 kJ/319 kcal, zsír 0,9 g (ebből telített zsírsavak 0,01 g), szénhidrát 74,2 g (ebből cukor 59 g), rost 8,1 g, fehérje 4,7 g, só <0,01 g.
A csomag a következőket tartalmazza: 30 g
100% fagyasztva szárított dinnye (fagyasztva szárítási eljárás)
| Energiaérték kJ | 1335 kj |
| Energiaérték kcal | 319 kcal |
| Zsírok | 0,9 g |
| - ebből telített zsírsavak | 0,01 g |
| Szénhidrátok | 74,2 g |
| - ebből cukrok | 59 g |
| Fehérje | 4,7 g |
| Szál | 8,1 g |
| Só | <0,01 g |
EU
| Gyártó | dortis |
| EAN | 8588007402314 |
| Termékszám | DR-AL000102 |